Konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2021. április 09. 17:00

Szarvason található négycsillagos szálloda keres tapasztalattal rendelkező konyhafőnököt.

Főbb feladatok:

  • A konyhai dolgozók munkájának koordinálása, összehangolása
  • Az étterem kínálatának folyamatos fejlesztése a mai gasztronómiai trendeknek megfelelően
  • Reggeli, à la carte, félpanziós menük összeállítása, receptek elkészítése
  • A konyha gazdaságos üzemeltetése, a gazdaságosság optimalizálása tulajdonosi szemlélet mellett
  • Raktárkészletek és a rendelések felügyelete
  • A napi termelés irányítása, az ételek magas szintű minőségének biztosítása
  • Hatósági szabályok betartatása, dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább 10 éves szakmai tapasztalat szállodai vagy minőségi étterem konyhai környezetben
  • A modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata, jártasság a sous-vide, a fine dining, esetleg a degusztációs menük elkészítésében
  • Ismeretek a különböző ételintoleranciákból eredő igényeket kiszolgáló ételekre
  • Szakmai referenciák

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szarvas

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz