MICE Sales Manager, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest City & Budapest Congress Center

Forrás: turizmus.com

 2019. március 07. 15:49

FELADATOK:
• Szállás és bankett szolgáltatások értékesítése a MICE szegmensben
• MICE csoportok nyomon követése, adminsztrációja
• Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
• Új partnerek felkutatása
• Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartrása a hazai és nemzetközi partnerekkel

ELVÁRÁSOK:
• Kiváló kommunikációs készség és vendégközpontú gondolkodás
• Dinamikus, rugalmas személyiség
• Jó problémamegoldó képesség
• Kifogástalan megjelenés
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Min. 3 év szakmai tapasztalat Sales / Banquet területen
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
• MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

AMIT KÍNÁLUNK:
• Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
• Professzionális csapat Magyarország legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén
• Fejlődési lehetőség
• Színes,változatos munkalehetőség

Jelentkezés 2019. március 14-ig, angol nyelvű CV-vel és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen:

(X)