Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. május 13. 08:00

A Tihanyi-félsziget déli csücskében lévő, közvetlen Balaton-parti Tihany Yacht Club Hotelbe keresünk Recepciós munkatársat, szezonális munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása, számlázás
  • Vendégkérések és panaszok kezelése
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Telefonok és e-mailek kezelése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, színvonalas munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatjátékos, vendégközpontú szemlélet
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Több idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Recepción szerzett több éves tapasztalat
  • Kikötői működés ismerete (nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkahelyi környezet, támogató, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Tihany Yacht Club, Tihany

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz és motivációs levél