Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. március 10. 13:30

A Hotel Ózon & Luxury Villas****superior csapatába keresünk új csapattagot Recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, tájékoztatás
  • Foglalások kezelése, számlázás
  • Többműszakos munkabeosztás
  • Együttműködés a szálloda más részlegeivel
  • A szálloda elvárásainak megfelelő vendégélmény biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves front office tapasztalat
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Vendégorientált hozzáállás
  • Felelősségteljes, önálló, rugalmas munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Családias hangulatú munkahelyi légkör
  • Csodálatos környezet az ország legmagasabb pontján
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Munkaruha

Munkaidő: Teljes munkaidő, váltakozó műszakokban

Munkavégzés helye: Mátraháza, Hotel Ózon & Luxury Villas****superior

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: