Recepciós, Zalakaros

Forrás: turizmus.com

 2019. június 18. 16:00

Csatlakozz Szállodánkhoz! A Radisson Hotel Group lánchoz tartozó Park Inn by Radisson Zalakaros Hotel & Spa szállodájába Recepciós pozícióba keresünk proaktív munkatársat.

Főbb feladatok:
• Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
• Vendégek tájékoztatása, programok értékesítése
• Vendégkérések és panaszok kezelése
• Szállodai foglalások nyomon követése
• Telefonok és e-mailek kezelése
• Adminisztratív feladatok

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Megbízható színvonalas munkavégzés
• Jó szervezőkészség
• Csapatjátékos, vendégközpontú szemlélet
• Elsősorban német valamint angol nyelvtudással

A pozíció elnyeréséhez előny:
Opera szoftver ismerete és szobafoglalási tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:
• Modern munkahelyi környezet
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő:
12 órás munkarend

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.