Rezervációs munkatárs - BoHotels

Forrás: turizmus.com

 2022. március 09. 12:50

Főbb feladatok:

  • A szobafoglalás napi tevékenységének ellátása és koordinálása a recepció segítségével, az értékesítés munkájának segítése. Személyes kapcsolatot tart az egyéni vendégekkel, corporate visszatérő vendégekkel, utazási irodákkal, valamint a kapcsolódó részlegekkel (Recepció, HK, Étterem)
  • Vendéglevelezések kezelése a foglalás véglegesítéséig a sablonok segítségével
  • Szobabeosztás és az eladható szobamennyiség frissítése a channel managerben
  • Értékesítési Vezető/Értékesítési Igazgató által kért egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, mint: online oldalak kezelése (adatfrissítés, statisztikák, kimutatások készítése)
  • Értékesítési vezetővel egyeztetve csomagajánlatok feltöltése
  • Recepció munkájának aktív segítése

Akit keresünk:

  • Egy rezervációs kollégát, aki az 50 szobás Bo18 és a 72 szobás Bo33 szállodáink rezervációs folyamataiért felel
  • Aki lelkes, határozott, felelősségvállaló, türelmes, precíz és az értékesítési vezetővel együttműködve megvalósítja a hotel értékesítési céljait
  • Aki rendelkezik releváns végzettséggel, magas szintű angol nyelvtudással szóban és írásban, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Szállodában, rezervációs területen legalább 1 éves tapasztalatot szerzett

Amit a fizetésen felül kínálunk

  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőséget
  • Egy közösséget, melyet nem csak a vezetés, hanem a vendégek is nagyra becsülnek
  • Ingyenes étkezési lehetőséget

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Bo33 Hotel****Family & Suites, Budapest VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz