Rezervációs Munkatárs, Budapest, XI. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. július 22. 14:50

114 szobás, 2018. év végén nyitott szállodánkba keresünk a Szobafoglalási részlegre vidám, segítőkész, pontos, precíz rezervációs kollégát, aki a szálloda rendelésállományát kezeli a Reservation Supervisorral együtt.

Az ibis Styles munkavállaló büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek a könnyedség, az energikusság, a színesség, a vidámság, az egyszerűség, a barátságosság és a nagylelkűség.

Főbb feladatok:

  • A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
  • A megrendelések márka szerinti visszaigazolása
  • Árajánlatok kiküldése
  • A rendelésállomány naprakészen tartása, valamint
  • A Reservation Supervisor munkatárs adminisztratív támogatása
  • Adminisztratív munka egy vadiúj szálloda rezervációs részlegén:-)

Elvárások:

  • Vendégközpontúság
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Rendszeretet
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, személyiség
  • Csapatmunka szeretete
  • Magabiztos szintű angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szakmai tapasztalat sales/rezerváció területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha gyakorlatukat rezerváció területén töltötték
  • További idegen nyelv ismerete
  • MS Office és Opera ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség összetett feladattal, szakmai kihívások
  • Változatos munka
  • Lendületes márka, dinamikus csapat és egy fantasztikus designnal rendelkező, új szálloda!:-)

Munkaidő:
Napi 8 óra

Jelentkezni karrieroldalunkon lehetséges, regisztrációt követően az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allas/rezervacios-munkatars-698