Szakács

Forrás: turizmus.com

 2023. február 22. 15:30

Az ARIA HOTEL BUDAPEST luxus butikszálloda – amely a 2017-es évben a vendég visszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába szakács munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • À la carte pályák töltése
  • À la carte ételek és bankettkínálat főzése
  • À la carte és bankettszerviz lebonyolítása

Elvárások:

  • Pontosan és precízen dolgozz
  • Ne okozzon problémát az önálló munkavégzés
  • Legalább 2 éves szakács tapasztalat birtokában legyél
  • OKJ-s vagy szakiskolai szakács végzettség szükséges

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Előny, de nem feltétel: 5* hotelben és/vagy étteremben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Családias, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyugodt légkör
  • Napi étkezés, ingyenes kávé fogyasztás
  • Biztos üzleti hátterű cég
  • 8 órás bejelentés
  • Munkaruha

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz