Szálloda- és értékesítési igazgató

Forrás: turizmus.com

 2022. május 18. 16:14

Budapesti, négycsillagos, 54 szobás szállodába keresünk szálloda- és értékesítési igazgatót azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, koordinálása, felelősségteljes irányítása
  • A szálloda forgalmának növelése, piaci igények nyomon követése
  • A szálloda kiemelt üzleti partnereivel folyamatos kapcsolattartás
  • Rendszeres adatszolgáltatás a tulajdonos részére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvvizsga és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves szállodavezetői tapasztalat
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Több idegen nyelv ismerete
  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör, önálló munkavégzési lehetőség
  • Családias légkör
  • Parkolás biztosítása

Munkaidő: 8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz