Szállodai gondnoknő, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2017. június 23. 18:39

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness-szállodájában!

A Danubius Hotel Margitsziget SZÁLLODAI GONDNOKNŐ munkatársat keres

A legfontosabb feladatok:

§ Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
§ Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
§ Minibár terhelések, feltöltések kezelése

Elvárásaink:

§ Minimum középfokú szakirányú végzettség
§ Angol nyelvtudás
§ Ambiciózus, nyitott személyiség
§ Magabiztos, határozott fellépés
§ Rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

§ Szobalányi illetve gondnoknői gyakorlat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

§ Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
§ Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
§ Ünnepi, közösségi rendezvényeket (mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. sportnapok).
§ Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
§ Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
§ Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
§ Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
§ Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. július 14-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Nagy Gabriella – szállodai emeleti üzletvezető, gabriella.nagy@danubiushotels.com