Szállodai operatív vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. március 03. 12:01

A megújuló és 2022 nyarától már négycsillagos besorolású Nádas Tó Park Hotel folyamatos, zökkenőmentes és magas színvonalú napi működtetéséért felelős kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • A front office, a housekeeping, a wellness és a műszaki csapat munkájának összefogása, irányítása, ellenőrzése.
  • Az éttermi és bankett részleggel való szoros együttműködés, ellenőrzés.
  • A szálloda erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való megfelelő gazdálkodás.
  • A szálloda standardjainak betartatása, tréningek, ösztönző programok szervezése.
  • A szolgáltatás elvárt minőségének biztosítása, a vendégelégedettség és vélemények professzionális kezelése.
  • Elszámolások, adminisztrációs feladatok készítése.

Elvárások:

  • Jó vezetői képesség, szállodai részlegvezetői pozícióban eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, szakmai motiváltság
  • Vendégorientált gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • HostWare szállodai PMS rendszer ismerete
  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Igényes, szép munkakörnyezet
  • Étkezés biztosítása
  • Versenyképes jövedelmezés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Vasad

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: