Szállodai recepciós – újranyitó Star City Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. március 15. 09:00

A Mellow Mood Hotels csoporthoz tartozó, hamarosan nyitó Star City Hotel keresi SZÁLLODAI RECEPCIÓS munkakörbe kollegáit!

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szállodai tapasztalat
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program és még egy idegen nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Star City Hotel