Szállodai Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. március 26. 14:38

A BoHotels csapata 12 órás nappali és éjszakai műszakok betöltésére új munkatársat keres Szállodai Recepciós mukakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

• Vendégek fogadása
• Check-in, check-out lebonyolítása, vendégszámlák vezetése, fizettetés
• Szobák beosztása, bekészítések megrendelése
• Londiner munkájának irányítása
• Számítógépes rendszerek éjszakai teendőinek felügyelete
• Riportok, jelentések készítése
• Vendégszámlák ellenőrzése, szükséges tételek terhelése
• Éjszakai felügyelet

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Középfokú, szakirányú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Vendég-orientált attitűd
• Hajlandóság több műszakos, nappali/éjszakai munkavégzésre

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Hostware szállodai szoftver ismerete
• Német vagy más idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Ingyenes meleg étkezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes munkabér, bónusz rendszer
  • Teljes munkaidős bejelentés, fizetett szabadnap, 100% bérpótlék

Jelentkezéseiket az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)