Szállodai recepciós, Budapest, M-Square Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. december 09. 16:40

Budapest egyik legjobb lokációval rendelkező új szállodája a város szívében bővíti recepciós csapatát. Az Accent Hotels által üzemeltetett, nemrég megnyílt M-Square Hotel recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Legyél kedves és mosolygós a vendégekkel
  • Szeresd és ismerd a várost
  • Érkeztesd meg és utaztasd el a vendégeket és készítsd el a számlájukat
  • Bármilyen kérést vagy panaszt kezelj udvariasan és hatékonyan
  • Tartsd a kapcsolatot a szállodában a kollégákkal és a társterületekkel - hiszen a recepció a szálloda szíve
  • Segíts a vendégeknek programokat és látnivalókat találni, adj nekik útbaigazítást
  • Értékesítsd a városnéző programokat
  • Kezeld a telefonokat és e-maileket, az adminisztratív feladatokat

Elvárások:

  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legyél csapatjátékos, de egyedül is legyél magabiztos és ura a helyzetnek
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Vendégcentrikus gondolkodás, pontos munkavégzés
  • Szállodai tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szoftver, különösen Hostware ismerete előny
  • További nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Egy kívül-belül teljesen megújult, új márkaként piacra lépett szálloda
  • Központi elhelyezkedés, kiváló megközelítés metróval, villamossal, biciklivel, rollerral vagy akár görkorcsolyával
  • Papírmentes recepció
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség cégcsoporton belül
  • Versenyképes fizetés
  • Cégcsoporton belül kedvezményes üdülési lehetőség minden szállodában, Szegedtől egészen Tirolig

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz