Szállodai Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. november 25. 19:20

Az Everguest turisztikai szolgáltató és tanácsadó ügynökség sales managert keres vidéki partnerszállodák kiszervezett sales & reservation folyamatainak – részben home office-ból történő, részben helyszíni – menedzseléséhez.

Főbb feladatok:

  • Online és offline értékesítés menedzselése
  • Értékesítési és rezervációs részleg vezetése
  • Corporate sales ügyek kezelése
  • MICE
  • Marketing- és revenue management részleggel szoros együttműködés
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint új partnerek felkutatása
  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a szálloda üzemeltetési területeivel

Elvárások:

  • Minimum 2 éves szállodai sales manager tapasztalat
  • Erős digitális képességek, szoftverrendszerek átlátása
  • Innovatív szemléletmód
  • Kiváló idő- és projektmenedzsment-kezelés
  • Motivált, precíz, megbízható és rugalmas munkavégzés
  • Mind online és offline sales ismeretek
  • Önállóan és csapatban is hatékony
  • Határozott kiállás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Mosolygós, vendégcentrikus magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Dinamikus árazás ismerete
  • Guest Experience tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt, versenyképes bérek, utazási hozzájárulás
  • Teljesítménynek megfelelően extra jövedelemlehetőségek
  • Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 5 nap munkavégzés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningeken való részvételi lehetőségek
  • Motivált, jó hangulatú csapat

Munkaidő:
Teljes állás

Munkavégzés helye:
Budapest/Visegrád

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével lehetséges. Ezek mind előfeltételei a kiválasztási folyamatba történő bekerülésnek.