Többféle nyitott pozíció – Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. február 28. 15:10

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel összetartó, családias csapatába keressük leendő munkatársainkat azonnali kezdéssel KONYHAI KISEGÍTŐ, SZAKÁCS, SZOBALÁNY, EMELETI LONDINER pozíciókra.

Főbb feladatok:

  • A feladatok és elvárások részletes ismertetése a személyes interjún történik.

Elvárások:

  • 4 csillagos szállodában, az adott pozícióban eltöltött 1 év tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Kedves, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való pro-aktív hozzáállás
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 2-3 év releváns tapasztalat 4*-os szállodában az adott pozícióban

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
    • versenyképes fizetés (teljes bejelentés)
    • szakács pozíciónál szervízdíj
    • személyzeti étkezés
    • munkaruha
    • dolgozói kedvezmény a testvér-szállodáinkban
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz a pozíció megjelölésével