Utazási irodai tanácsadó/értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. január 10. 17:47

Belvárosi utazási iroda több éves gyakorlattal rendelkező, tanácsadó/értékesítő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállások, utazási csomagok, utasbiztosítások értékesítése
  • Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatok elkészítése, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
  • Ügyfélkör bővítése
  • Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Számlázás, pénztárkezelés

Elvárások:

  • utazási irodában/ utazásközvetítésben eltöltött minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • magas szintű szervezőkészség
  • angol nyelvtudás
  • az iroda nyitva tartásához való rugalmas alkalmazkodás

Előnyt jelent:

  • meglévő ügyfélkör
  • további nyelv/nyelvek ismerete

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi email címen:

(X)