F&B Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. február 22. 17:01

Dolgozz velünk Somlón, a Kreinbacher Birtokon! – Az Accent Hotels által üzemeltetett Kreinbacher Birtok munkatársat keres F&B Manager pozícióba!

Főbb feladatok:

  • A maximális vendégélmény biztosítása
  • Szoros együttműködés a többi részleggel a hatékony munkavégzés növelése érdekében
  • A napi munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése, gördülékeny lebonyolítása
  • Az éttermi humán erőforrás, árbevétel és költség tervezésében való részvétel és ezek biztosítása, teljesítése
  • Az étterem kínálatának folyamatos figyelése, az aktuális trendek nyomon követése
  • A beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás, árurendelés és önálló készletgazdálkodás
  • Az áruforgalmi folyamatok szervezése, az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Bankettfeladatok színvonalas lebonyolítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év azonos munkakörben eltöltött vezetői tapasztalat fine dining étteremben vagy 5*-os szállodában
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:
- nemzetközi borismereti tanulmányok (pl. WSET)
- második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés teljes bejelentéssel
  • Igény szerint munkába járás támogatása

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Kreinbacher Birtok

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével várjuk!