Főpincér, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2016. június 27. 13:41

A Danubius Hotel Helia FŐPINCÉR pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Irányítja, koordinálja és ellenőrzi a rábízott pincér brigád munkáját, aktívan részt vesz a vendéglátó egység termékeinek, szolgáltatásainak értékesítésében.
  • Napi munkája során különös figyelmet fordít a vendégkapcsolatokra, vendégpanaszokra, szakszerűen kezeli azokat, felettesét a felmerülő reklamációkról tájékoztatja.
  • Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • angol, plusz egy vagy több nyelv ismerete előny

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2016. július 10-ig az alábbi címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia – személyügyi munkatárs

(x)