Accounting Supervisor, Budapest

 2014. július 16. 14:42

A Marriottnál hozzásegítjük, hogy megvalósítsa álmait – lehetőséget adunk a fejlődésre, előlépésre, megismerheti lelkes munkatársainkat és választhat az általunk kínált karrierlehetőségek közül. Még ha csak alkalmi munkát is vállal a szállodaiparban vagy most kezdi karrierjét, meghívjuk, hogy fedezze fel elsőként a Marriottot.

A Budapest Marriott Hotel Accounting Supervisor (könyvelési csapatvezető) munkakörbe keres kollégát.

Fő feladatok:
- havi zárások elkészítése
- főkönyvi egyeztetések elvégzése
- self auditokban (belső ellenőrzésben) való részvétel
- az osztályon dolgozók szakmai irányítása, fejlesztése a Finance Manager irányítása alatt.

Elvárásaink:
- felsőfokú közgazdasági végzettség (mérlegképesség előny, de nem feltétel),
- minimum 2 év könyvelési tapasztalat,
- magas szintű számítógépes ismeretek, analitikus készség, szervezőkészség,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- csapatjátékos személyiség,
- szállodaipari tapasztalat előny.

A fenti munkakörre jelentkezésként küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a jobs.budapest@marriott.com e-mail címre. (x)