Értékesítési igazgató, Budapest

 2013. szeptember 24. 11:06

A DANUBIUS HOTELS központi értékesítési csapata ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ-t (Spa & Wellness) keres.

Feladatok:
Az értékesítési igazgató irányítása alatt:
Aktívan részt vesz új termékek és az ezekhez kapcsolódó árpolitikai kialakításában;
Folyamatos kapcsolatot tart a központi kezelésben lévő TOP20 key account-tal;
Képviseli a céget vásárokon, kiállításokon, work shop-okon, értékesítési utakat szervez;
Proaktív sales tevékenységet végez mind a hazai mind a fő küldő piaci országokban új ügyfelek akvirálása céljából;
Elemzi a szállodai szintű előrejelzéseket, központi statisztikákat, és ezekre alapozva stratégiai javaslatokat készít elő a központi értékesítési és üzletfejlesztési igazgatóval együttműködve;
A meghatározott célpiacokon javaslataival aktívan részt vesz a központi marketing terv kialakításában, beleértve a reklám- és public relations tevékenységet is.
Szakmai iránymutatást ad a spa-értékesítést támogató kiadványok felépítésében, tematikájában.
Részt vesz az értékesítési tevékenységekben, és támogatja a szállodai értékesítési munkatársak munkáját az árbevételi tervben meghatározott célok elérése érdekében a vállalati szintű bevétel-maximalizálás szem előtt tartásával;

Elvárások:
nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás;
kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;pontosság, szervezőkészség;
projektszemlélet, folyamatok koordinálásának képessége;
önálló munkavégzési képesség;
jó megjelenés, megnyerő modor;
terhelhetőség, stressztűrő és problémamegoldó képesség;
felsőfokú végzettség;
tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás, orosz nyelv ismerete előny;
számítógépes ismeretek (Word, Excel), Opera ismerete előnyt jelent;
jogosítvány.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2013. szeptember 27-ig

az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Varga Csaba, humánpolitikai vezető
csaba.varga@danubiushotels.com (x)