Értékesítési vezető, Hotel Aquarell

Forrás: turizmus.com

 2015. február 24. 14:38

A ceglédi Hotel Aquarell**** az értékesítési tevékenység irányítására, értékesítési vezetőt keres.

Feladatok:
• Felelős a szálloda értékesítési és marketing stratégiájának kialakításáért, a szállodai bevételek maximalizálásáért
• Irányítja, szervezi és ellenőrzi a back office munkáját
• Folyamatosan figyelemmel kíséri a konkurencia árait, kínálatát, követi a piaci változásokat
• Elkészíti a bevételi terveket, kampányokat szervez
• Személyes kapcsolatot tart fenn a kiemelt ügyfelekkel
• Szerződéseket készít és frissíti azokat
• Képviseli a szállodát belföldi és külföldi partnerek irányába

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Több éves, hasonló kategóriájú és profilú szállodában szerzett tapasztalat, kiterjedt kapcsolatrendszer utazási irodák, rendezvényszervező cégek, online és corporate partnerek körében
• MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Kiváló kommunikáció (szóban, írásban, magyar, angol nyelven)
• Határozott fellépésű, szakmailag felkészült, a csapatát motiválni tudó, dinamikus, szolgáltatás centrikus értékesítő személyiség

Előny:
• további idegen nyelv/nyelvek ismerete (német)
• Hostware rendszerek ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:
• dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
• jó kommunikációs és szervezőképességgel, emberközpontú szemléletmóddal rendelkezik
• precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
• szereti a kihívásokat

Amit kínálunk:
• változatos és önálló munkavégzési lehetőség
• professzionális szakmai háttér
• hosszú távú karrierlehetőség

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint motivációs levelét a karrier@service4you.hu e-mail címre várjuk.