Könyvelő (részmunkaidő), Budapest

 2014. július 22. 17:08

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező utazási irodánkba keresünk új munkatársat pénzügyi csapatunk erősítésére, napi 4 ÓRÁS munkavégzéssel, GYEREKBARÁT, RUGALMAS MUNKAIDŐVEL KÖNYVELŐ munkakörbe.

Feladatok:
- főkönyvi egyeztetések: vevő, szállító, bank
- kintlévőség kezelés
- bejövő számlák ellenörzése, könyvelése
- könyvelési utalások rögzítése
- utókalkulációk ellenőrzése
- adatszolgáltatás reportokhoz, beszámolóhoz
- havi zárásokban való közreműködés
- helyettesítés pénztárban, készpénzkezelés

Elvárások:
- minimum középfokú közgazdasági végzettség számviteli vagy pénzügyi szakon, felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés előny
- 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat azonos munkakörben előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
- Aktív angol nyelvtudás, más idegen nyelv ismerete előnyt jelent kiváló MS Office felhasználói ismeretek, valamint képesség új szoftverek megismerésére és napi használatára
- határozottság, pontos és határidőkre történő munkavégzés, felelősségtudat, csapatszellem

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: azonnal

Az önéletrajzokat az info@mauri.hu e-mail címre várjuk 2014. augusztus 4-ig. (x)