Repülőjegy értékesítő, utazási tanácsadó, Budapest

 2013. december 01. 14:28

A Well Travel Budapest Utazási Iroda olyan gyakorlattal rendelkező új kolléga jelentkezését várja, aki kreatív, önálló munkakörben és barátságos hangulatban szeretne dolgozni.

Pozíció megnevezése: repülőjegy értékesítő, utazási tanácsadó

Feladatok, elvárások:
- Klasszikus és fapados légitársaságok értékesítése
- min. 3 éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
- megbízható GDS tudás az Amadeus rendszeren
- precíz, igényes, rugalmas és gyors munkavégzés
- munkabírás, lelkesedés, csapatszellem
- Egyedi, személyre szabott utazások összeállítása, teljes lebonyolítása
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Utazásszervezéssel kapcsolatos proaktív feladatok ellátása
- Partner utazási irodák árualapjának értékesítése
- Kapcsolattartás a már meglévő és új ügyfelekkel
- min. 3 éves idegenforgalmi szolgáltatások értékesítésében és utazásszervezésben megszerzett tapasztalat

Fizetés: kiemelt fizetés
Munkavégzés helye: Budapest, Buda XI. kerület

A jelentkezéseket motivációs kísérőlevéllel a szeteyandrea@welltravel.hu címre várjuk.
(x)