Szobaértékesítő, Danubius Központi Szobafoglalás

Forrás: turizmus.com

 2016. január 15. 09:12

Szállodacsoportunk Budapesti Központi Szobafoglalása SZOBAÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres.

Feladatok:
 Az egyéni szobafoglalási tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és
adminisztrációs feladatok ellátása.
 Ajánlatok készítése, nyomon követése.
 Az egyéni rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása.
 A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és
karbantartása.
 Kapcsolattartás a szállodákkal.

Elvárások:
 tárgyalóképes angol és német nyelvismeret
(további idegen nyelv ismerete előnyt jelent);
 empátia, vendégközpontúság;
 kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
 teherbírás;
 pontosság, precizitás;
 önálló munkavégzési képesség;
 nyitottság a rugalmas (esetenként hétvégi és ünnepnapi) munkavégzésre;
 felhasználói szintű számítógépes ismeretek a Word és az Excel
vonatkozásában

Előnyt jelent:
 szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat;
 orosz nyelvtudás;
 Opera rendszer ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Temesvári Zsolt
HR vezető
danubius.hr@danubiushotels.com (x)