Táborigazgató, Zánka

Forrás: turizmus.com

 2016. január 21. 15:23

Az Erzsébet Üzemeltető Kft. az Erzsébet programban fontos szerepet betöltő zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Tábor irányítására TÁBORIGAZGATÓT keres.

Feladatok:
• Az Üdülőközpont gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, felelősségteljes irányítása.
• Az Üdülőközpont komplex irányítása, napi szintű vezetése.
• A beosztottak, dolgozók napi feladatainak megszervezése, ellenőrzése.

• Rendezvények, programok szervezésében és lebonyolításában történő részvétel.

• A táborban üzemelő étterem és konyha irányítása.
• Pénzügyi elszámolások, kimutatások ellenőrzése.
• A hozzátartozó részlegek szervezeti és koordinációs felügyelete.
• Közreműködés a munkatársak kiválasztásában, irányításában és ellenőrzésében.
• A részlegvezetőkkel való együttműködés (recepció, értékesítés, műszak), és ezek irányítása. • A szabályos működés betartatása, és a büdzsé ellenőrzése.
• Beszerzések koordinálása, kisebb értékesítést támogató feladatok ellátása.

Elvárások:
• szakirányú felsőfokú végzettség
• felhasználói szintű IT ismeretek
• minimum 5 év vendéglátásban vagy turizmusban szerzett szakmai tapasztalat
• minimum 3 év releváns vezetői tapasztalat
• kiváló probléma megoldás, terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
• jó kommunikációs és empátia készség

Előny:
• külföldi munkatapasztalat
• idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:
• teljes munkaidős állás
• tanulási, fejlődési lehetőség
• rugalmas munkavégzés
• cafetéria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
• útiköltség térítés
• szálláslehetőség
• hosszú távú karrier lehetőség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő címre várjuk: hr@erzsebetszallodak.hu. Kérjük, hogy a tárgy mezőben tüntesse fel a pozíció nevét. (x)