A balatonfüredi Akadémia Hotel recepciós kollégát keres

Forrás: turizmus.com

 2021. április 11. 13:08

Feladatok:

  • Vendégek érkeztetése és utaztatása
  • Számlázás, értékesítés, kapcsolattartás
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven
  • Vendégközpontúság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Elegáns munkakörnyezet

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség,
  • jó kommunikációs- és szervezőképességgel rendelkezik,
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni,
  • folyamatosan terhelhető,
  • szereti a kihívásokat.

Munkavégzés helye: Balatonfüred

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével „recepciós” jeligére küldje meg nekünk az alábbi e-mail-címre: