Bankettértékesítési munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. február 21. 13:00

Meeting and event sales területre várjuk új munkatársunkat egy olyan lelkes értékesítő kolléga személyében, akinek fontosak a színvonalas rendezvények, és szívesen dolgozna egy megújult, minőségi környezetben.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • A szálloda szolgáltatásainak komplex értékesítése, háznézések lebonyolítása
  • Szerződéskötés
  • Aktív kommunikáció a partnerekkel és a szálloda részlegeivel

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, stabil angol nyelvismeret,
  • Kiváló érdekérvényesítő-, és tárgyalókészség
  • Proaktivitás, nyitott személyiség

Örülünk, ha van:

  • F&B-tapasztalat
  • Hostware-ismeret

Amit kínálunk:

  • Szabad szemmel is látható bérezés
  • Személyzeti étkezés
  • Munkába járás támogatása
  • Jelentős munkavállalói kedvezmény a Hunguest Hotels szállodáiba
  • Az északi  part egyik legkedvesebb kollektívája

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Balatonalmádi, HH BÁL Resort 4*Superior

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A szakmai önéletrajz mellett örülnénk annak, ha megismerhetnénk a jelentkező személyes motivációját és elképzeléseit is.