Director of Sales

Forrás: turizmus.com

 2021. február 28. 10:00

Főbb feladatok:

  • Belvárosi, 47 szobás szálloda értékesítési stratégiájának újratervezése a Covid–19 pandémia miatt kialakult megváltozott piaci környezetben.
  • Az új trendeknek és elvárásoknak megfelelő turisztikai termék és hozzá kapcsolódó szolgáltatások kialakítása és értékesítése.
  • Árazási stratégia kialakítása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Online szállásfoglaló rendszerek és channel manager kezelése
  • Csoportos foglalások kezelése
  • Új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szállodai értékesítői tapasztalat
  • Revenue management terén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Értékesítési vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyitott, jövőbe mutató szemléletmód
  • Marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkaruha
  • Innovációorientált tulajdonosi háttér

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz