Director of Sales & Marketing

Forrás: turizmus.com

 2022. február 06. 10:35

A Grand Hotel Esztergom és a Portobello Wellness & Yacht Hotel sales & reservation csapatának vezetőjét keressük!

A Grand Hotel Esztergom – a Continental Group üzemeltetésében - a város központjában épült. A négycsillagos szálloda összesen 149 szobával, étteremmel, külső terasszal, egy konferenciák megtartására alkalmas nagyteremmel, 5 kisebb teremmel és egy wellness-részleggel is rendelkezik.

A Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom belvárosában, a Kis-Duna partján található. Az épület közvetlen, zárt folyosós összeköttetésben áll a közkedvelt Aquasziget Élményfürdővel. A szálloda 95 szobájával és tematikus lakosztályaival biztosítja a kényelmet vendégek számára.

Főbb feladatok:

  • Mindkét szálloda sales & reservation csapat munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása és megszerzése
  • Kapcsolattartás a különböző részlegek vezetőivel, valamint együttműködés a revenue managerrel és a marketing & social media managerrel
  • Havi statisztikák kiértékelése
  • A szállodák képviselete megbeszéléseken

Elvárások:

  • Szállodai MICE- és szállodai Corporate Sales tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Egyedi, szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Gyönyörű munkahelyi környezetben

Munkaidő: 8 óra

Várjuk a motivációs leveledet, az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: