Értékesítési munkatárs, Velence

Forrás: turizmus.com

 2019. március 08. 16:34

Pályázatot hirdetünk Értékesítési munkatárs munkakör betöltésére a Velence Resort & Spa**** szállodába
Feladatok
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Szobafoglalásokkal kapcsolatos visszajelzések elkészítése, rögzítése
  • Opciós foglalások kezelése, várólisták kialakítása
  • Programok összeállítása, árajánlatok készítése
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás

Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás, nagyfokú rugalmasság és stressz tűrő készség

Amit ajánlunk:
  • Változatos feladatokkal teli munka
  • Fiatal csapat
  • Korrekt bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigényének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)