Front Office Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. február 25. 13:47

Belvárosi butikhotelbe keressük új kollégánkat Front Office területre!

Főbb feladatok:

  • A check-in és check-out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás
  • A részleghez tartozó pénzügyi tranzakciók és készpénz forgalom ellenőrzése, elszámolások készítése
  • Front office dolgozók beosztása és értékelése
  • Meglévő és leendő vendégektől érkező e-mailek és telefonok megválaszolása
  • Érdeklődések, foglalások és lemondások teljes körű kezelése szóban és írásban

Elvárások:

  • Kommunikációs/tárgyalási szintű angol nyelvi ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • MS Office és internet felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv ismerete
  • Foglalási portálok ismerete
  • Szállodai szoftver (SabeeApp) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (megegyezés szerint)
  • Cafetéria

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz