Front Office Supervisor – Hard Rock Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. március 09. 13:00

A Hard Rock Hotel Budapest FRONT OFFICE SUPERVISOR kollégát keres nemrég nyitott, belvárosi,136 szobás különleges szállodájába.

Főbb feladatok

  • A Fronton dolgozó recepciós és guest services munkatársak (ahogy mi itt a Hard Rock-nál hívjuk, „band members”) munkájának felügyelete, munkájuk támogatása és segítése, szükség szerint a check-in és check-out folyamatokban való aktív részvétel
  • A műszakban dolgozó Front Office kollégák irányítása
  • A Fronton felmerülő adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Esetenként concierge feladatok ellátása
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok a Front területén
  • Információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek és a kollégák részére
  • A részleghez tartozó különböző pénzügyi tranzakciók és készpénzforgalom ellenőrzése, a szükséges elszámolások, havi kimutatások elkészítése
  • Foglalások és lemondások kezelése szóban és írásban

Elvárások:

  • Szállodai recepción szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat recepciósként vagy supervisorként
  • Vendég-és szervizközpontú, szemlélet és munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, helyzet- és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Opera, MS Office és internet felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Operán kívül egyéb szállodai szoftverek ismerete
  • Egyéb szállodai területen szerzett tapasztalat
  • 5 csillagos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tisztességes munkáltatás egy frissen nyitott, egyedi és vagány szállodában
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaruha, személyzeti étkezés
  • Fiatalos, összetartó csapat egy egyedi márkában
  • Global Hard Rock kedvezmények a Hard Rock márkához tartozó kávézókban, szállodákban és kaszinókban

Munkaidő: heti 40 óra, több műszakos beosztásban

Munkavégzés helye: 1065 Budapest, Nagymező u. 38.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Szakmai önéletrajz

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet Front Office Supervisor jeligével