Group Sales & Events Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. március 07. 16:19

Főbb feladatok:

  • Kliensekkel való sikeres kapcsolatok kiépítése
  • Értékesítési lehetőségek teremtése
  • Kliensekkel való kapcsolattartás
  • Proaktív értékesítés
  • Olyan napi értékesítési tevékenységek végzése, amelyek elérik a Sales & Marketing részleg céljait
  • Piaci trendek ismerete és használata
  • Üzletek lebonyolítása a kliens kapcsolatoktól kiépítve a számlázási folyamatig
  • Ajánlatok kiküldése, szerződések megírása
  • Rendezvényeken való részvétel és koordinálás
  • BEO és Resume meetingeken való részvétel

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Pontosság
  • Kapcsolatteremtés
  • Proaktivitás
  • Számítógépes ismeretek: Microsoft Word, Excel, Power Point (az Opera rendszer ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • BKK-bérlet próbaidő lejárta után
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Marriott cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Marriott szállodaláncon belüli dolgozói kedvezmények
  • 8 órás bejelentett munka
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha tisztíttatása
  • Munkaruha-támogatás
  • Szemüveg-támogatás
  • Belsős rendezvények (negyedév dolgozója, céges ünneplések, irodai masszázs stb)

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: The Ritz-Carlton, Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz