Guest Satisfaction Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. február 10. 14:00

A négycsillagos Hotel Vision Budapest csapatába keressük új kollégánkat, Guest Satisfaction Manager pozícióban!

A Belgrád rakpart impozáns butik hotele 2020. szeptemberében nyitotta meg kapuit, és máris Budapest vezető szállodái között tudhatja magát. Köszönhetően az egyedülálló dunai panorámás lakosztályainak, stílusos éttermének és dinamikus csapatának.

Ha ez a dinamizmus és vendégközpontúság Rád is jellemző és szereted a pezsgést és azt is, hogy nincs két egyforma nap, akkor Téged keresünk!

Főbb feladatok:

  • A Hotel Vision Budapest vendégvisszajelzéseinek utánkövetése és vendégkérdőívek kiértékelése
  • A vendégekkel folytatott személyre szabott kapcsolattartás szóban és írásban
  • A rezerváció munkájának segítése
  • Foglalások elkészítése, ellenőrzése; kérések megválaszolása, szükség esetén a Reservation Manager helyettesítése
  • Az online felületeken érkezett kommentek és kérdések megválaszolása, kritikus vélemény esetén kapcsolatfelvétel a vendéggel
  • Riportok összeállítása

Elvárások:

  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves szállodai tapasztalat
  • Magabiztosság
  • Talpraesettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, emberközpontú, barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Átlagon felüli fizetés
  • Irodai munkavégzés, részben home office lehetőséggel
  • Napi többszöri étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a cégcsoport szállodáiban

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél