Hostess - Matild Palace

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 16:38

Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest Hostess munkatársat keres.

A Marriott hotelek Luxury Collection portfóliójának tagja, a Matild Palace új értelmet ad az elegancia fogalmának. A budapesti látkép egyik legmeghatározóbb épületében lévő hotel terei egyediek és összetéveszthetetlenek: a magyar örökség az épület minden szegletében jelen van, és a főbejáraton belépve rögtön megragadja a tekintetet.

A Matild palota a századfordulón, 1902-ben épült Giergl Kálmán és Korb Flóris tervei alapján, Szász–Coburg–Koháry Klotild Mária főhercegné támogatásával. A főhercegné ikerpalotákat álmodott meg a városi társasági élet központjaként, amelyek kecses hölgyek képét idézve fogadják a hídra lépőket. A tervek elkészítésére két híres építészt kért fel, akiknek többek között a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem központi épületét és a New York-palotát köszönhetjük. Korb és Giergl két angol barokk palotát képzelt el, amelyek az utca két oldalán az épülő híd kapujaként szolgálnának.

A neobarokk palota felkerült az UNESCO világörökségi listájára, és 1977 óta védett műemléknek minősül. Magával ragadó szépségét egyedülálló díszkivilágítás emeli ki, amelyet a neves Maurice Brill Lightning Design (MBLD) cég tervezett. A világítás koncepciója a kecses palota építészeti karakterét, felfedezését és titokzatosságát tükröző vizuális utazás volt.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Ajánlatkérések, asztalfoglalások kezelése telefonon, e-mailben
  • Az étterem munkájának támogatása, előkészületekben való segédkezés
  • Az étteremben a vendégek kiszolgálásában való segédkezés

Az ideális jelölt:

  • 5*-os luxus-szállodában, prémium étteremben vagy külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás (napi használatban)
  • Határozott, de kedves és jól kommunikáló, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs- és szervezési készség
  • Megbízható és csapatjátékos személyiség
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Nyitó szállodai tapasztalat
  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség (teljes munkaidő)
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
    • prémium fizetés + szervízdíj
    • ingyenes személyzeti étkezés
    • 13. havi fizetés
    • dolgozói kedvezmények
  • Tréningek, képzések