Irodai recepciós, Accor-Pannonia Hotels

Forrás: turizmus.com

 2016. december 15. 16:44

Accor-Pannonia Hotels Zrt., az ACCOR csoport magyarországi szállodaipari leányvállalata, a Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis és ibis Styles szállodák üzemeltetője IRODAI RECEPCIÓST keres Regionális Irodájába.

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK:
• Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Jó problémamegoldó képesség
• Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
• Magabiztos angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
• Változatos munka
• Fiatalos és dinamikus munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

FELADATOK:
• Ügyfelek, telefonhívások fogadása
• Bejövő és kimenő posta kezelése
• A recepció és a Központi Iroda zavartalan működéséhez szükséges eszközök beszerzése
• Irodai belépőkártyák, öltözőkulcsok kezelése
• A Központi Iroda kollégáinak üzleti utazásaihoz kapcsolódó foglalások kezelése
• Tárgyalótermek, előkészítése
• Flottakezelés
• Segítségnyújtás a Központi Iroda osztályai számára
• Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

EGYÉB ELVÁRÁSOK
• MS Office program (Word, Excel, Outlook)
• Pontos, igényes munkavégzés
• Ápolt megjelenés

Angol és magyar nyelvű önéletrajzzal 2016. december 19-ig az alábbi címen:

(x)