Kommunikációs Központ Munkatárs, Sofitel Budapest Chain Bridge

Forrás: turizmus.com

 2016. április 08. 16:03

SOFITEL BUDAPEST CHAIN BRIDGE szálloda az alábbi pozícióra keres munkatársat Kommunikációs Központ Munkatárs

FELADATKÖR
•A Kommunikációs Központ munkatársa felelős a Communication Center összes szolgáltatásáért
•Biztosítja a fénymásolás, fax, szkenner, számítógépek zavartalan üzemeltetését, internet és e-mail szolgáltatást, külső és belső telefonforgalom bonyolítását
•Ellátja a Szobaszervíz rendelések felvételével kapcsolatos teendőket
•A Sofitel sztenderdeknek megfelelően folyamatosan magas színvoalon dolgozik, három műszakos munkarendben
•Felelős a pontos kommunikációért a vendégek és a szálloda bármely részlege között

ELVÁRÁSOK
•Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
•Pontos és igényes a saját munkájával szemben
•Jó csapatjátékos
•Felsőfokú végzettség
•Felsőfokú, tárgyalóképes nyelvtudás – angol és egy másik idegennyelv ismerete
•Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret

ELŐNY
•Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi elérhetőségre:

(x)