Marketing and Social Media Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. január 25. 17:25

A Continental Group legújabb, négycsillagos, 149 szobás szállodájába, az Esztergom központjában nyíló Grand Hotel Esztergom csapatába keres munkatársat Marketing and Social Media Manager pozícióban.

Főbb feladatok:

  • Social media management és tartalomgyártás
  • Social media tevékenység egyeztetése az üzleti tervezéssel, célokkal
  • Tartalomgyártás és megosztás napi rendszerben
  • Látogatottsági statisztikák készítése és értékelése
  • Social media kampányok tervezése, promóciók, játékok
  • Marketingeszközök tervezése és gyártása a Director of Sales-szel történő koordinációban
  • Kiadványok és reklámanyagok tervezése és készítése

Elvárások:

  • Social media management tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Szakmai motiváltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • szakmában versenyképes juttatási csomaggal,
  • támogató szakmai háttérrel,
  • szakmai fejlődési lehetőséggel,
  • gyönyörű munkakörnyezetben.

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzése helye: Esztergom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél
  • Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajz