MICE PROAKTÍV SALES MANAGER, Danubius Hotel Flamenco & Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. március 25. 14:00

A Danubius Hotel Flamenco & Hotel Budapest

MICE PROAKTÍV SALES MANAGER

munkatársat keres

Főbb feladatok:

Az értékesítési és marketingigazgató irányítása alatt:

  • Részt vesz az aktív értékesítési tevékenységben - az árbevételi tervben meghatározott célok elérése érdekében - a MICE-szegmensben.
  • Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket.
  • Koordinálja, és folyamatosan figyelemmel kíséri a konferenciák és egyéb rendezvények foglalásait.
  • Aktívan részt vesz új üzleti lehetőségek felkutatásában, valamint a már meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok kivitelezésében.
  • Az elvégzendő és elvégzett tevékenységekről activity-ket vezet
  • Háznézéseket szervez és bonyolít le.
  • Figyelemmel kíséri a versenytársak tevékenységét.
  • Statisztikákat vezet és frissíti azokat.
  • Értékeli, és figyelemmel kíséri az üzleti folyamatokat és a lehetséges új üzleteket.

Az ideális jelölt:

  • RELEVÁNS tapasztalat a MICE proaktív értékesítésben
  • Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikáció és tárgyalási készség szóban, írásban magyar illetve angol nyelven.
  • Jó megjelenés, megnyerő modor.
  • Teljesítményorientált hozzáállás, kreatív gondolkodás.
  • Terhelhetőség, pontos, gyors munkavégzés.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség.
  • Opera rendszer ismerete előnyt jelent.

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
  • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét
az alábbi e-mail címre várjuk:

Klujber Anna – HR vezető

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(x)

M.I.C.E.PROAKTÍVSALES MANAGER

Az értékesítési és marketing igazgató irányítása alatt:

§ Részt vesz az aktív értékesítési tevékenységben - az árbevételi tervben meghatározott célok elérése érdekében - a MICE szegmensben.

§ Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket.

§ Koordinálja, és folyamatosan figyelemmel kíséri a konferenciák és egyéb rendezvények foglalásait.

§ Aktívan részt vesz új üzleti lehetőségek felkutatásában, valamint a már meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok kivitelezésében.

§ Az elvégzendő és elvégzett tevékenységekről activity-ket vezet

§ Háznézéseket szervez és bonyolít le.

§ Figyelemmel kíséri a versenytársak tevékenységét.

§ Statisztikákat vezet és frissíti azokat.

§ Értékeli, és figyelemmel kíséri az üzleti folyamatokat és a lehetséges új üzleteket.

§ RELEVÁNS tapasztalat a MICE proaktív értékesítésben

§ Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás

§ Kiváló kommunikáció és tárgyalási készség szóban, írásban magyar illetve angol nyelven.

§ Jó megjelenés, megnyerő modor.

§ Teljesítményorientált hozzáállás, kreatív gondolkodás.

§ Terhelhetőség, pontos, gyors munkavégzés.

§ Számítógépes ismeretek.

§ Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség.

§ Opera rendszer ismerete előnyt jelent.

§ Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.

§ Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).

§ Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.

§ Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.

§ Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.

§ Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

anna.klujber@danubiushotels.com