Műszaki Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. május 07. 16:10

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest csapata Műszaki Supervisort keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda napi operatív műszaki és karbantartási munkáinak menedzselése, műszaki rendszerek üzemeltetése a műszaki igazgató irányítása alatt
  • A karbantartó kollégák munkájának szervezése, segítése
  • Karbantartási tervek előkészítése, ütemezése, priorizálása, költségtervezése
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal, a rendeletekben meghatározott kötelezettségek teljesítése
  • A vállalatnál rendszeresített épületfelügyeleti rendszer használata,
  • Műszaki hibák elhárítása, kivizsgálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (erősáramú középfokú villamos szakképzettség)
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat (szállodai tapasztalat előnyt jelent)
  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégorientált gondolkodás és rugalmasság
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol vagy magyar nyelvű önéletrajz