Nyitott pozíciók a Hotel Nemzeti Budapest MGalleryben

Forrás: turizmus.com

 2022. március 09. 08:00

A Hotel Nemzeti Budapest MGallery munkatársakat keres RECEPCIÓS, FELSZOLGÁLÓ, BARTENDER, SZOBALÁNY és ÉJSZAKAI TAKARÍTÓ munkakörökbe.

Főbb feladatok:

  • Az adott pozíció feladatainak ellátása professzionális szinten, az MGallery brand elvárásaival összhangban, többműszakos munkarendben.

Elvárások:

  • Minimum 1 év szállodai tapasztalat az adott pozícióban
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (Recepciós, Felszolgáló és Bartender pozíciókban)
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló, dinamikus és precíz munkavégzés
  • Kiváló csapatjátékos

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat
  • További idegen nyelvek kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Személyzeti étkezés
  • Accor juttatások

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, József krt. 4.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz