Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. február 15. 16:58

A Radisson Hotel Group budapesti Park Inn by Radisson szállodája RECEPCIÓS munkakörbe keresi új kollégáját!

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
  • Felvilágosítás nyújtása a vendégeknek
  • Városi programok és szállodai szolgáltatások értékesítése
  • Vendégkérések teljesítése, megszervezése
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Radisson Rewards törzsvendégprogrammal kapcsolatos feladatok menedzselése
  • Telefonos és e-mailes kommunikáció
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Vendégközpontú szemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködés képessége

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szoftver ismerete és szobafoglalási tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (turizmus/szállodaipar)
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Radisson Academy tréningek
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkarend: nappali vagy éjszakai műszak

A jelentkezéseket önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: