Recepciós – Hotel Regnum Residence****

Forrás: turizmus.com

 2022. február 24. 08:00

A Hotel Regnum Residence**** dinamikus, fiatalos csapata Téged keres!

Főbb feladatok:

  • Check-in, check-out folyamatok zökkenőmentes elvégzése
  • Számlázás, készpénzkezelés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a vendéggel telefonon, szóban és írásban
  • Alapvető rezervációs feladatok ellátása
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása, informálása
  • Programok ismertetése, értékesítése, esetenként szervezése
  • Vendégpanaszok hatékony és magas színvonalú kezelése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, vendégközpontúság
  • Proaktivitás, határozott fellépés, megbízhatóság, precizitás
  • Releváns szállodai recepciós tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office és egyéb programok felhasználói ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware PMS ismerete
  • Egyéb nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel
  • Fejlődési lehetőség
  • Étkezés
  • Fiatalos csapat
  • Biztos tulajdonosi háttér
  • Hűséget jutalmazó éves bónusz rendszer

Munkaidő: 12 órás, váltott műszak, többnyire nappal

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Ganz utca 8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz