Recepciós munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. január 14. 16:00

Recepciós feladatok ellátására keresünk munkatársat április–szeptember közötti időszakra Siófokra, az Aranypart Campingbe és Zamárdiba, a Mirabella Campingbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya-tranzakciók kezelése
  • Szükséges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kemping más területeivel szoros együttműködés

Elvárások:

  • Aktív társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, talpraesett, de barátságos fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Vendégközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, vidám csapat
  • Hostware FRO szoftver megismerése
  • Munkahely közvetlenül a Balaton-parton
  • Idegen nyelvek aktív használata
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Siófok/Zamárdi

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, fizetési igény megjelölésével