Recepciós, Recepciós gyakornok belvárosi boutique hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. április 25. 10:50

Szeretnél Budapest legpezsgőbb környékén dolgozni egy fiatalos csapat tagjaként? Ha mindened a kommunikáció és nem ijedsz meg az ad hoc megoldandó helyzetektől jelentkezz hozzánk! Gyakornokok jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása és tájékoztatása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése
  • Szállodai foglalások kezelés, ezzel járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Pénzkezelés, számlázás

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SabeeApp PMS program ismerete előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • 8 órás váltott munkarend
  • Versenyképes alapbér + jutalék
  • Napi egyszeri melegétkezés

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület