Recepciós, Rubin Wellness & Conference Hotel

Forrás: turizmus.com

 2017. október 20. 11:41

XI. kerületi 4 csillagos szállodába keresünk teljes munkaidőre és 4 órás recepciós munkakörbe új kollégákat azonnal kezdéssel.

Feladatok:
• Check in és Check out, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
• Vendégszámlák kezelése, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése
• Szállodai kassza vezetése
• Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:
• Szakirányú végzettség,
• Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
• Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés

4 órás recepciós állásra Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyként értékeljük:
• Recepciós és/vagy szobafoglalási tapasztalat,
• Hostware ismerete,
• Valutapénztáros képesítés
• 2. nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Stabil, megbízható, gondoskodó munkahely
• Bejelentett munka
• Hosszútávú, jó kereseti lehetőség,
• Összetartó fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőség,
• Ingyenes főétkezés

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)