Reservation & Guest Experience Agent, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2019. február 25. 14:16

Szobafoglalási feladatok:
•A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
•A megrendelések visszaigazolása
•Árajánlatok kiküldése
•A rendelésállomány naprakészen tartása

Guest Experience feladatok:

•A Guest Experience Supervisor irányítása mellett VIP vendégek érkezésével és vendégkommentekkel kapcsolatos teendők intézése

Elvárások:
•Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
•Kiváló kommunikációs képesség
•Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
•Jó problémamegoldó készség
•Kiváló angol nyelvtudás
•Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat
•MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok

Amit kínálunk:

• Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
• F&B folyamatok megismerése
• Fejlődési és továbblépési lehetőség
• Professzionális csapat
• Színes, változatos munkalehetőség egy megújuló szállodában
• Munkába járás költségtérítése Budapesten kívüli bejáráskor
• Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:

(X)