Reservation & Revenue Manager (Mystery Hotel Budapest)

Forrás: turizmus.com

 2022. június 22. 08:00

Budapest 6. kerületében elhelyezkedő 5, csillagos szállodánkba új munkatársat keresünk Reservation & Revenue Manager pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Revenue Management riportok készítése
  • Trendek és innovációk a szállodaiparban és a budapesti piacon monitorozása
  • Versenytársak árazásának folyamatos nyomon követése
  • A szállodai PMS-be történő adatbevitel ellenőrzése
  • Különdíjas szerződések betöltése a PMS és GDS rendszereken belül.
  • Szoros együttműködés az üzletfejlesztési igazgatóval, tanácsadás a trendekről vagy változásokról, szálloda bevételi stratégia optimalizálása
  • Részvétel a költségvetés kezelésében
  • Igény és szezon szerint csomagok készítése
  • A jövőbeli kereslet és árazási trendek előrejelzése
  • Kapcsolattartás utazási irodákkal és nagykereskedőkkel
  • Folyamatos információáramlás lebonyolítása a Front Office felé

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év szállodában szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban
  • A bevételkezelési rendszerek és folyamatok jó ismerete
  • Erős és magabiztos Excel tudás
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Rate Tiger, SynXis, GDS programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkaeszköz: laptop és telefon
  • Munkába járás támogatás

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és/vagy angol nyelvű, fényképes önéletrajz