Reservations Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. március 04. 20:04

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxusszállodája Magyarországon, amely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához Reservations Agentként! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Főbb feladatok:

  • A telefonon és e-mailen beérkezett foglalásokat megerősítése a vendégek számára
  • A legmegfelelőbb szobatípus meghatározása a vendégek igényeinek kielégítésere és a szobaár maximalizálása érdekében, ismerve az összes szobát és azoknak az előnyeit
  • A vendégek tájékoztatása a foglalás és foglalás törlésének irányelveiről, szabályairól
  • A foglalási adatok és vendéginformációk bevitele a foglalási rendszerbe
  • Kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegei között

Elvárások:

  • Nyitott és kapcsolatteremtő személyiség
  • Önállóság
  • Csapatjátékosság
  • Szervezett munkavégzés
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire
  • 1-2 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Opera rendszer ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Luxuskategóriájú szállodában szerzett korábbi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás, bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Reservations upsellben való részesedés
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli transzferálási lehetőség, céges kedvezmény

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10

Angol vagy magyar önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre várjuk: